Fibaro - System inteligentnego domu

 

Co to jest intelgentny dom?

 1. Zdalne zarzadzenie wszytskiemi urządzeniami elektrycznymi z dowolnego miejsca na ziemi
 2. Pełna integracja z istniejącymi systemami np. alemowymi, zraszania
 3. Możliwość stworzenia sztucznej inteligencji wg ściśle określonych przez użytkownika ustawień.U
 4. Uzależenienie działań podjętrzych przez system od danych dostępnych np. w intenecie lub zebranych z czujników
 5. Możliwość tworzenie programów sterujących, wskazanymi przez użytkownika urządzeniam, scenami itd.

Najważniejsze zalety Fibaro

 1. W przypadku pożaru i całkowitego zniszczenia centrali, system będzie nadal działał i wykona zaprogramowane procedury bezpieczeństwa, np. procedurę alarmową
 2. Zdalny podgląd z kamer na ekranie telefonu – w każdej chwili sprawdzisz co robią twoje dzieci, np. gdy zostawisz ja pod okiem niani.
 3. Gdy nie ma ciebie w domu system będzie symulował twoją obezconość – sam będzie wykonywała zaprogramowane sceny tak, że dom będzie sprawiał wrażenie, że ktoś w nim jest
 4. System może być sterowany z dowolnego miejsca na ziemi, za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego.

Komfort użytkowania

 1. Łatwa i intuicyjna obsługa
 2. System działą z każdym typem klawisz/właczników
 3. Każdy użytkownik może zaprogramować dla siebie nieograniczoną ilość scen
 4. Dzięki sterowaniu przez telefon komórkowy – system zawsze jest przy tobie.

Niska cena

 1. System można dowolnie rozbudowywać o kolejne moduły
 2. Nie trzeba od razu kupować wszystkich urządzeń, prz co rozkładamy wydatki w czasie.
 3. Instalacja jest bezinwazyjna- bez kucia ścian, przeróbek, dodatkowych przewodów, remontu domu.
 4. System można sterować za pomocą komputera, dowolnego telefonu komórkowego z ekranem dotykowym, tablet, ipad – nie ma konieczności zakupu drogich paneli sterujących.

FIB BAN CENT

Elementy sytemu fibaro

 • Home Center 2 / Home Center Lite – centralki są zaawansowanym elektronicznym urządzeniem sterującym systemem automatyki budynkowej. Integrują złożoną obsługę urządzeń, automatykę oraz protokoły internetowe
 • Wall Plug – włącznik w formie wtyczki z pomiarem zużycia energii elektrycznej i unikalnym, zmieniającym kolory, krystalicznym pierścieniem led.
 • Relay Switch – urządzenie wspólpracuje z przyciskami monostabilnymi oraz bistabilnymi. Sterowanie przez urządzenia systemu Fibaro.
 • Dimer – płynnie steruje przepływem prądu, może dodstkowo sterować innym obwodem
 • Roller Shutter 2 – jako jedyne tego typu urządzenie na rynku bez dodatkowych sensorów zna położenie rolety , markizy, otwarcia okna, bramy garażowej itp. Umozliwia dokładne pozycjonowanie lemelek zarówno przy wykorzystaniu napędów mechanicznymi jak i elektronicznymi wyłącznikami i końcówkami a także mierzy moc czynną oraz energię elektryczna podłączonego napędu.
 • RGBW Controler – może sterowąć taśmami LED, diodami RGB i RGBW oraz oświetleniem zasilanym 12-24V. Obsługuje do 4 czujników analogowych 0-10V
 • Universal Binary Sensor – jest bezprzewodowym modułem umożliwiającym zwiększanie funkcjonalności dowolnego czujnika z wyjściem binarnym o możliwość komunikacji z bezrzewodową siecią Z-Wave i systemem Fibaro.
 • Door – Window Sensor – Jest uniwersalnym czujnikiem zbliżeniowym zasilanym bateryjnie. Kompatybilność ze standardem Z-Wave pozwala na wykorzystanie go w inteligentnej instalacji Fibaro, poszerzając możliwości systemu poprzez monitorowanie stanu otwarcia drzwi, okien i bram garażowych. Znajduje zastosowanie w automatycznym sterowaniu światłem, kontroli dostępu i systemach ochrony mienia. Montując Door/Window Sensor w swoim domu, zwiększysz bezpieczeństwo i komfort jego mieszkańców, a także eliminujesz ryzyko ponoszenia większych opłat za ogrzewanie lub klimatyzację. Dodatkowo moduł można doposażyć w czujnik temperatury i skorzystać z wbudowanego sterowalnego wejścia.
 • Flood Sensor FIBARO Flood Sensor to niesamowicie funkcjonalny czujnik zalania o futurystycznym wzornictwie, kompaktowych rozmiarach oraz szerokim wachlarzu dodatkowych funkcji. To niezwykłe urządzenie potrafi stać na straży bezpieczeństwa Twojej rodziny i Twojego domu. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzji, poinformuje Cię o grożącym Ci zalaniu oraz gwałtownych skokach i spadkach temperatur. Przy tym jest całkowicie bezobsługowy i nie wymaga specjalistycznego montażu.
 • Smoke Sensor niemal każdy dostępny na rynku czujnik dymu to konstrukcja, której celem jest reagowanie na zaistniałe zagrożenie. Mało który producent zwraca uwagę na jego wygląd. Owszem, sensor dymu w pierwszej kolejności powinien dbać o bezpieczeństwo. Jednak jak większość różnych czujników, tak również sensor dymu to urządzenie, które montowane jest w dobrze widocznych miejscach – najczęściej na suficie. Dlatego nasi inżynierowie za cel postawili sobie bezkompromisowe bezpieczeństwo, funkcjonalność ale także estetykę samego czujnika, za którą ceni nas wielu naszych Klientów. FIBARO Smoke Sensor to perfekcyjny czujnik, który będzie wyznaczał trendy dla produktów konkurencji. To urządzenie, które łączy w sobie piękno i nowoczesną technologię w trosce o Twój dom i najbliższych.
 • Motion sensor -  ielobarwna źrenica LED FIBARO Motion Sensor poinformuje domowników o wykryciu ruchu oraz aktualnej temperaturze w pomieszczeniu. Dostosuj kolor oraz jego intensywność do własnych upodobań, a wchodząc do pomieszczenia w mgnieniu oka  dowiesz się o aktualnej temperaturze w pomieszczeniu. Najbardziej zaawansowaną na świecie technologię ukryto pod nieskazitelnie białą i gładką obudową. Średnica tego bezprzewodowego czujnika ruchu nie przekracza 44 milimetrów.  Gwarantujemy, pokochasz go od pierwszego wejrzenia! Charakterystyczną cechą FIBARO Motion Sensora jest wysoka precyzja detekcji, dzięki której nawet niewielki ruch nie umknie jego uwadze. Swobodnie możemy regulować czułość naszego czujnika, w zależności od sytuacji, potrzeb lub pomieszczania. Masz obawy, co dzieje się w domu podczas Twojej nieobecności? Gdy będziesz w pracy, bądź na służbowym wyjeździe FIBARO Motion Sensor, będzie miał oko na Twój dom i zadba o bezpieczeństwo Twoich najbliższych. Ponadto sensor monitoruje ile czasu przebywamy w konkretnym pomieszczeniu. Jeśli zostaniemy poinformowani, że dzieci zamiast uczyć się w swoim pokoju, spędzają czas w salonie przed telewizorem, możemy zdalnie odłączyć od niego zasilanie.

top

facebook  googleplus  twitter

dom 
ul. Zagórska 159 lok 412
(C.H. Gwarek)
42-600 Tarnowskie Góry
 koperta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 telefon