ceramicPrint easyTherm Infrarotheizung Sonne mit HerzKochamy naturę. Chcemy żyć w miejscach, które są nasza oazą bezpieczeństwa. Wynaleźliśmy zatem system ogrzewania, który nie niszczy lasów, nie potrzebuje wielkich instalacji, bezawaryjnie do końca życia oferuje najwyższy komfort ciepła. EasyTherm : panel podczerwieni w high-tech.

Chęć uzyskania naturalnego ciepła jak ze słońca, z jego wszystkimi pozytywami było fundamentem założeniem firmy. Po kilku latach prac, założyciele, Reinhard Burger, Gerfried Burger I DI Gunter Hraby osiągnęli swój cel tworząc easyTherm. Z projektu pilotażowego powstała prawdziwa alternatywa na rynku systemów grzewczych. O jej atrakcyjności może zaświadczyć 460 partnerów handlowych EasyTherm w Austrii. Na najważniejszych Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genwie EasyTherm zdobywa laur „Klejnot rynku”, po tym wyróżnieniu przychodzi niezliczona ilość innych nagród. Różne instytucje i ciała doradcze podkreślają niezrównaną jakość i wyróżniającą efektywność systemu EasyTherm. EasyTherm staje się synonimem ogrzewania na podczerwień. Liczby mówią same za siebie. Efektywność energetyczna zbliżona do 100% i oszczędność energii do 70% w porównaniu z innymi producentami ciepła. Wraz z EasyTherm kupujecie Państwo technologie ogrzewania przyszłości, dołączając do grupy założycieli, pracowników firmy i tysięcy zadowolonych klientów korzystających z tego systemu. Przyjemność płynąca z wygodnego ciepła, oszczędności energii, najwyższej jakości oraz zasadniczo braku jakichkolwiek kosztów utrzymania urządzeń to nasze największe atuty.

Wyraźnie najlepsi

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, zwracamy uwagę na wygodę, dobre samopoczucie i jakość życia w domach. Coraz bardziej martwimy się także o emisję CO2, a w coraz częstszych przypadkach wprowadzamy prawa by ją ograniczyć. Często, odpowiedzialność ekologiczna wiąże się z ogromnymi kosztami, wysiłkiem technologicznym i instalacyjnym jak wymienniki ciepła czy systemy biomasy. EasyTherm jest tu rozwiązaniem – to ciepło przyjazne dla środowiska.

Estetyka

Można wybrać z ponad 1100 wariantów produktów. Wybrać modele klasyczne lub supernowoczesne, oba stworzone w najlepszej technologii, które można dopasować do każdego wnętrza. Odpowiednia gwarancja uzupełnia ofertę.

Właściwa energia

Nie rzucamy słów na wiatr: ciepło z fali ciepła podczerwieni podnosi jakość życia. Świadczą o tym doświadczenia naszych klientów jak i, lub przede wszystkim, nauka. Politechnika w Gratzu określa panele EasyTherm jako „niezrównane źródło przyjemnego ciepła, efektywnie ogrzewające każdą przestrzeń w krótkim czasie” Cieszmy się nim za dnia i nocy!

Bezpieczeństwo przeciw Elektro-smogowi

Panele EasyTherm posiadają wspaniałe właściwości Elektro-Biologiczne. Dla przykładu panele easyTherm produkują mniejsze pole elektromagnetyczne niż nocna lampka

ogrzewanie na podczerwien

ogrzewanie konwekcyjne

Podczerwień dla życia

Człowiek potrzebuje podczerwieni. Długie fale podczerwone są dla nas tak istotne jak powietrze, którym oddychamy. Wywodzimy się z natury i jesteśmy od niej zależni. Bez zdrowego ciepła słońca życie na ziemi było by nie do pomyślenia. Panele EasyTherm produkują dokładnie tę samą energie delikatnie rozgrzewając nas od wewnątrz.

Ciepło zewsząd

Bez Zimnych stóp

Grzejniki podczerwieni zapewniają dodatkowy komfort dzięki wtórnemu promieniowaniu. Nagrzane ściany i podłoga oddają temperaturę, którą czujemy ze wszystkich stron. To ważne dla dobrego samopoczucia a także by uniknąć różnic temperatur w pomieszczeniu.


Konwencjonalne systemy ogrzewania, działające w oparciu o dystrybucje ciepłego powietrza, nie rozkładają równo temperatur. Ciepłe 

powietrze, lżejsze, unosi się do góry. W rezultacie mamy zimne podłogi i dobrze ogrzane sufity. Marnuje się przez to duże ilości energii, które można zaoszczędzić dzięki technologii EasyTherm.

Bez mokrych ścian

Ogrzewanie konwekcyjne utrzymuje powietrze w wyższej temperaturze niż ściany. Tym samym wilgoć z powietrza osadza się na ścianach i suficie, gdzie jest wchłaniana pozostawiając wysuszone powietrze. Wilgoć w ścianach sprzyja rozwojowi, bakterii, pleśni a także osłabia właściwości termiczne ścian. System easy Therm zapobiega takiemu rozwojowi wypadków.

Optymalna wilgotność

Fala ciepła z urządzeń EasyTherm sprawia, że wilgoć przemieszcza się od cieplejszych ścian do chłodniejszego powietrza. Naturalna, przyjemna, wilgotność powietrza ostaje utrzymana, suche ściany zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów.

Unikalny projekt i materiały z najwyższej półki sprawiają, że EasyTherm jest liderem wydajności cieplnej. Unikalna ceramiczna powłoka, zapewnia najlepszą dystrybucję fali ciepła. Rezultaty to dobre samopoczucie i przyjemność ż życia w naturalnym klimacie.

Wydajność

Używając, najlepszej na rynku, technologii EasyTherm oszczędzasz energię. Całość pobranej energii jest zamieniona w ciepło. Nie ma strat przesyłowych (boiler-woda-dystrybucja ciepła). Fala ciepła ogrzewa wszystko bezpośrednio, mniej energii tracąc na dystrybucję ciepła co dodatkowo obniża koszty eksploatacji. Oszczędność energii na samej metodzie dostarczenia ciepła przez nowoczesny system EasyTherm to 25-35% w porównaniu z innymi technikami grzewczymi.

Zapomnij o przeciągach.

Podczerwień ogrzewa podłogę, ściany i sufit w pierwszej kolejności. Dopiero potem rozgrzewa powietrze. Nie występuje zatem zjawisko cyrkulacji powietrza, przemieszczającego się wraz z kurzem, zatem poprawia się jego jakość. Wilgotność powietrza zostaje utrzymana. Ciepło równomiernie rozprowadzone. Wszystkie części pomieszczenia mają zbliżoną temperaturę, bez wychłodzonych stóp i rozgrzanych głów. Nawet formowanie się kurzu jest ograniczone lub wręcz wyeliminowane.

70% energii wyprowadzanej jest jako fala ciepła. 96% kierowanych jest na pomieszczenie a maksymalnie 4% na tył. EasyTherm osiąga lepsze rezultaty niż jakikolwiek inny producent.

et logo RGB

EasyTherm- najlepsze promienniki ciepła

Na EasyTherm można liczyć. Dokładniej, nasi partnerzy handlowi mogą policzyć wszystko za Ciebie. Nasi eksperci, znając system budowy i fizykę materiałów mogą przeprowadzić kalkulacje kosztów instalacji jak i zużycia energii na ogrzewanie.

Obiektywne liczby

Najważniejsze wartości, które decydują o jakości instalacji to:

Wymagania cieplne - zależne od konstrukcji budynku i materiału, z którego powstał (stare czy nowe budownictwo)

Miejsce budowy - klimat regionu i wpływ pogody, który będzie oddziaływał na budynek przez nadchodzące dekady. Mając te dane partner EasyTherm wyliczy indywidualne koszty. Dzisiejsze normy określą maksymalne temperatury ogrzewania dla ekologicznych konstrukcji. Na przykład 3500wat dla wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 150m2 pełna instalacja easyTherm kosztowałaby 40000,- PLN (szczegóły na stronie 19tej)

50%-70% oszczędność energii. W sektorze przemysłowym, dla przykładu w fabrykach Magna-Steyr w Austrii, oszczędności energii dzięki zastosowaniu easyTherm wyniosły 90% w porównaniu z poprzednim systemem. Potencjał oszczędnościowy w sektorze gospodarstw domowych to 50%, a zgodnie z badaniami politechniki w Kaislerslautern oceniającymi najlepsze systemy ogrzewania do 70%. Niezależnie czy wymieniacie Państwo system ogrzewania w starej kamienicy czy projektujecie go wraz z nowym domem panele easyTherm to najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla Waszych potrzeb.

Podczerwień podczerwieni nierówna

Brak jest ogólnoeuropejskich norm tego czym jest panel podczerwieni. Także nie wszystkie kraje uchwaliły potrzebne normy. Najwyższe standardy, na których się opieramy, przyjęła Austria. (stan na luty 2016).

Wytrzymałość

Panele easyTherm zaprojektowano na minimum 30lat żywotności bez pogorszenia ich funkcji. Pracując w systemie przemysłowym, nasze panele udowadniają, że mogą działać znacznie dłużej.

Fala ciepła zamiast konwekcji.

EasyTherm ma fantastyczną wydajność w porównaniu ze standardowym ogrzewaniem konwekcyjnym, ale równie świetnie radzi sobie konkurując z innymi producentami ciepła z podczerwieni, którzy często obiecują niestworzone rzeczy. Wydajność EasyTherm można zmierzyć i zagwarantować. System jest czysty, produkuje niezrównane, intensywne ciepło, poprawia klimat w domu, jest przyjazny tak dla człowieka jak i dla pomieszczeń, zużywając przy tym jak najmniej energii.

Szybka reakcja

Austriackie normy jasno określają, że każdy system ogrzewania powinien osiągnąć swoją optymalna wydajność w czasie nie dłuższym niż 10 minut. EasyTherm potrzebuje na to dokładnie 6 minut i 12 sekund. A optymalna temperatura może być precyzyjnie sterowana.

facebook  googleplus  twitter

dom 
ul. Zagórska 159 lok 412
(C.H. Gwarek)
42-600 Tarnowskie Góry
 koperta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 telefon