KLIMATYZACJA DO FIRMY I BIURA

To co najlepsze dla Twojej firmy

Profesjonalne klimatyzatory przemysłowe

W każdym firmowym obiekcie powinny panować odpowiednie warunki do pracy, a jednym z najważniejszych czynników wpływających na dobre samopoczucie pracowników jest jakość powietrza. Jako doświadczeni specjaliści  oferujemy montaż klimatyzacji w pomieszczeniach firmowych, zapewniając pełną gamę usług – doradztwo, projektowanie, dobór urządzeń, ich instalację, a także serwis

KLIMATYZACJA DLA PRZEMYSŁU

KLIMATYZACJA

Kompleksowa obsługa

Hale przemysłowe i fabryczne to miejsca, w których odpowiednia wentylacja jest nieodzowna dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich urządzeń, jak i bezpieczeństwa oraz higieny pracy. 

Odpowiedni przewiew oraz filtracja wydzielających się szkodliwych substancji, także utrzymanie odpowiedniej temperatury jest kluczowe także ze względu na komfort pracy zatrudnionych w pomieszczeniu przemysłowych pracowników.

KLIMATYZACJA DLA BIURA

Nie da się ukryć, że komfort termiczny oraz stały dopływ świeżego powietrza jest warunkiem koniecznym dla zdrowego oraz komfortowego funkcjonowania w sytuacjach zawodowych. Praca biurowa wymaga bardzo dobrych warunków termicznych tak, by każdy pracownik miał szansę skoncentrować się na swoich obowiązkach i nie odczuwał dyskomfortu wynikającego z upału, czy też mrozu.

Pomieszczenia biurowe

Gabinety lekarskie

Gabinety kosmetyczne

Działy obsługi klienta

Sklepy oraz markety

Sale konferencyjne

Hotele, pensjonaty

Obiekty sportowe

Kluby fitness oraz SPA

Recepcje i inne obiekty

klimatyzacje
SERWIS KLIMATYZACJI

Dbając o naszych klientów oferujemy także Państwu serwis i przegląd oraz cykliczne oczyszczaniu urządzeń by zapewnić maksymalny komfort i jakość działania urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą a w razie pytań służymy pomocą i radą.

Najlepsze materiały i projekty pozwalają dopasować klimatyzator do każdego wnętrza.

Technologie bezprzewodowej kontroli urządzania

Automatyczne oczyszczanie zapewnia czyste i bezpieczne powietrze.

Estetyczna instalacja.

klimatyzacja dla domu

klimatyzacja dla firm

oczyszczacze powietrza

POMPY CIEPŁA

SMART HOME

Top