Oczyszczacze powietrza

OCZYSZCZACZE POWIETRZA DO DOMU

ABC zdrowego powietrza

Jakim powietrzem powinniśmy oddychać, żeby zachować zdrowie?

Co to jest oczyszczacz i dlaczego oczyszczanie powietrza jest takie ważne?

Oczyszczacz to urządzenie, które eliminuje zanieczyszczenia i cząsteczki stałe, znajdujące się w powietrzu w zamkniętym pomieszczeniu. Efekt zostaje osiągnięty dzięki zastosowaniu szeregu filtrów, powłok antybakteryjnych, jonizatorów oraz lamp UV-C. Jego skuteczność to prawie 100%!
Powietrze w pomieszczeniach jest kilkakrotnie bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz; pełne alergenów, pyłu, często zarazków, pleśni, brzydkich zapachów… A przebywamy w nich większą część czasu!

Jak to działa?

Oczyszczacz posiada zintegrowany system filtracji!

System AEON Blue® to technologiczne rozwiązanie będące odpowiedzią na wyzwania naszych czasów. 6 – stopniowy system oczyszczania powietrza filtruje do 99,97 % niebezpiecznych dla naszego zdrowia substancji.

Zintegrowany system filtracji

6 ETAPÓW FILTRACJI POWIETRZA
filtruje do 99,97 % niebezpiecznych dla naszego zdrowia substancji. 99.97%

PlasmaWave™

Wytwarza ujemne jony powietrza o rewitalizującym działaniu, które dodatkowo wspomagają filtrowanie najdrobniejszych cząstek (<0,3 µm)

Filtr wstępny

Odfiltrowuje z powietrza większe cząstki i jednocześnie zwiększa żywotność filtra HEPA

Drobny pył HEPA

Oczyszcza powietrze aż w 99,97%

Oczyszczacze powietrza

Jaki model wybrać?

Oferujemy całą gamę urządzeń; od popularnych, w dobrej relacji ceny do jakości, aż po wysokowydajne stacje robocze. Użytkownikom indywidualnym polecamy serię aeroprime. To niedrogie, w pełni profesjonalne oczyszczacze, które sprawdzą się jako „strażnicy czystości“ domowych oraz biurowych pomieszczeń. Urządzenia niemieckiej firmy IDEAL to propozycja uniwersalna, dla domu, biura, dużych firm, instytucji publicznych oraz służby zdrowia – najwyższa jakość potwierdzona uznaną marką to najlepsza rekomendacja!

Do której grupy użytkowników należysz?

Popularne

oczyszczacze do użytku domowego i biura

Dom jest najważniejszy! Zdrowie domowników, czystość, higiena. Czy można zabezpieczyć się przed alergią, astmą, coroczną falą przeziębień, grypy? A co z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi? Przynoszą do domu szczęście, ale i tumany kurzu i brudu po spacerach… No i ta sierść, naskórek, powodujące alergie.
Oczyszczacze AEROPRIME rozwiążą nasze problemy! Niezauważone wśród innych mebli będą robić swoje – oczyszczać i jonizować powietrze.

Bestsellery

oczyszczacze polecane przez użytkowników

Niezbędne urządzenia w Twoim biurze? Oczywiście komputer, drukarka, niszczarka. Od teraz także oczyszczacz powietrza! Nie dość, że zapewni perfekcyjną czystość, zadba również o neutralny zapach. Nie każdy toleruje tak charakterystyczne i “nie do usunięcia” pozostałości dymu tytoniowego czy perfum. Teraz Ty i Twoi klienci możecie czuć się komfortowo.Jeszcze większe wymagania stawiamy miejscom publicznym. Czekając w poczekalni, wybierając się do gabinetu lekarskiego czy na wizytę u dentysty, mamy dość stresu… BESTSELLERY IDEAL zapewnią nam czystość i komfort!

Medyczne

urządzenia dla służby zdrowia i sektora publicznego

Badanie pokazują, że zapewnienie czystości powietrza w instytucjach publicznych ma też wymiar ekonomiczny. Smog, słaba jakość powietrza w pomieszczeniach biurowych, przedszkolach, szkołach a nawet w szpitalach to dodatkowe koszty zwolnień lekarskich na leczenie alergii, chorób zakaźnych czy nawet zwykłych przeziębień. Do tego spadek produktywności i komfortu pracy.
Cieszy fakt, że wzrasta świadomość, pojawiają się programy dofinansowania zakupu oczyszczaczy dla placówek publicznych i służby zdrowia. Proponujemy IDEAL-ne rozwiązania!

Nawilżacze

urządzenia wysokowydajne z funkcją oczyszczania

Troska o czyste powietrze to element kultury ekologicznej. Już nie mówimy, że kominy są, więc muszą dymić. Smog stał się codziennością naszych miast, a walka z nim, ogólnonarodowym wyzwaniem. Coraz bardziej cenimy “wyjazdy za miasto”, szukamy miejsc nieskażonych cywilizacją i jej negatywnym – dosłownie trującym – wpływem. Modne stają się obiekty SPA, które oferują nie tylko komfort wypoczynku, ale zapewniają najwyższe standardy higieny, zdrowego żywienia i atmosfery.
Oczyszczacze IDEAL z funkcją nawilżania doskonale sprawdzą się jako elementy wyposażenia takich obiektów.

Zapraszamy
do zapoznania się
z naszą ofertą