Smart Home

SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU

Fibaro - Smart Home

Zdalne zarządzenie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi,
z dowolnego miejsca na ziemi

Co to jest
inteligentny dom?

Mianem „inteligentnego domu” nazywamy obiekt, w którym instalacje elektroniczne oraz systemy grzewcze mogą być w pełni kontrolowane za pomocą aplikacji na smartfon lub z poziomu komputera.

Rozwiązanie to zdobywa coraz większą popularność w nowoczesnym budownictwie – zapewnia wygodę, pełną kontrolę nad ustawieniami i daje możliwość dopasowania parametrów instalacji i systemów do potrzeb. Co istotne, wszelkie działania związane z usługą „Smart Home” są bezinwazyjne – nie ma potrzeby kosztownego remontu.

Zarządzanie

Zdalne zarządzenie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi z dowolnego miejsca na ziemi

Integracja

Pełna integracja z istniejącymi systemami np. alarmowymi, zraszania

Inteligencja

Możliwość stworzenia sztucznej inteligencji wg ściśle określonych przez użytkownika ustawień.

Działania

Uzależnienie działań podjętych przez system od danych dostępnych np. w internecie lub zebranych z czujników

Sterowanie

Możliwość tworzenie programów sterujących, wskazanymi przez użytkownika urządzeniami, scenami itd.

FIBARO

System automatyki domowej FIBARO

zmieni każdy dom w inteligentny

Odtwórz wideo

Komfort użytkowania

Obsługa

Łatwa i intuicyjna obsługa

System działania

System działa z każdym typem klawisz/włączników

Programowanie

Każdy użytkownik może zaprogramować dla siebie nieograniczoną ilość scen

Sterowanie

Dzięki sterowaniu przez telefon komórkowy – system zawsze jest przy tobie

Niska cena

Rozbudowa

System można dowolnie rozbudowywać o kolejne moduły.

Art direction

Nie trzeba od razu kupować wszystkich urządzeń, prz co rozkładamy wydatki w czasie.

Instalacja

Instalacja jest bezinwazyjna- bez kucia ścian, przeróbek, dodatkowych przewodów, remontu domu.

Sterowanie

Instalacja jest bezinwazyjna- bez kucia ścian, przeróbek, dodatkowych przewodów, remontu domu.

Elementy systemu fibaro

Sprawdź z jakich urządzeń składa się system
1. Home Center 2 / Home Center Lite

Centralki są zaawansowanym elektronicznym urządzeniem sterującym systemem automatyki budynkowej. Integrują złożoną obsługę urządzeń, automatykę oraz protokoły internetowe.

2. Wall Plug

Włącznik w formie wtyczki z pomiarem zużycia energii elektrycznej i unikalnym, zmieniającym kolory, krystalicznym pierścieniem led.

3. Relay Switch

Urządzenie współpracuje z przyciskami monostabilnymi oraz bistabilnymi. Sterowanie przez urządzenia systemu Fibaro.

4. Dimer

Płynnie steruje przepływem prądu, może dodatkowo sterować innym obwodem.

5. Roller Shutter 2

Jako jedyne tego typu urządzenie na rynku bez dodatkowych sensorów zna położenie rolety , markizy, otwarcia okna, bramy garażowej itp. Umożliwia dokładne pozycjonowanie lamelek zarówno przy wykorzystaniu napędów mechanicznymi jak i elektronicznymi wyłącznikami i końcówkami a także mierzy moc czynną oraz energię elektryczna podłączonego napędu.

6. RGBW Controler

Może sterować taśmami LED, diodami RGB i RGBW oraz oświetleniem zasilanym 12-24V. Obsługuje do 4 czujników analogowych 0-10V.

7. Universal Binary Sensor

Jest bezprzewodowym modułem umożliwiającym zwiększanie funkcjonalności dowolnego czujnika z wyjściem binarnym o możliwość komunikacji z bezprzewodową siecią Z-Wave i systemem Fibaro.

8. Door – Window Sensor

Jest uniwersalnym czujnikiem zbliżeniowym zasilanym bateryjnie. Kompatybilność ze standardem Z-Wave pozwala na wykorzystanie go w inteligentnej instalacji Fibaro, poszerzając możliwości systemu poprzez monitorowanie stanu otwarcia drzwi, okien i bram garażowych. Znajduje zastosowanie w automatycznym sterowaniu światłem, kontroli dostępu i systemach ochrony mienia. Montując Door/Window Sensor w swoim domu, zwiększysz bezpieczeństwo i komfort jego mieszkańców, a także eliminujesz ryzyko ponoszenia większych opłat za ogrzewanie lub klimatyzację. Dodatkowo moduł można doposażyć w czujnik temperatury i skorzystać z wbudowanego sterowalnego wejścia.

9. Flood Sensor IBARO Flood Sensor

To niesamowicie funkcjonalny czujnik zalania o futurystycznym wzornictwie, kompaktowych rozmiarach oraz szerokim wachlarzu dodatkowych funkcji. To niezwykłe urządzenie potrafi stać na straży bezpieczeństwa Twojej rodziny i Twojego domu. Dzięki zaawansowanej technologii i precyzji, poinformuje Cię o grożącym Ci zalaniu oraz gwałtownych skokach i spadkach temperatur. Przy tym jest całkowicie bezobsługowy i nie wymaga specjalistycznego montażu.

10. Smoke Sensor

Niemal każdy dostępny na rynku czujnik dymu to konstrukcja, której celem jest reagowanie na zaistniałe zagrożenie. Mało który producent zwraca uwagę na jego wygląd. Owszem, sensor dymu w pierwszej kolejności powinien dbać o bezpieczeństwo. Jednak jak większość różnych czujników, tak również sensor dymu to urządzenie, które montowane jest w dobrze widocznych miejscach – najczęściej na suficie. Dlatego nasi inżynierowie za cel postawili sobie bezkompromisowe bezpieczeństwo, funkcjonalność ale także estetykę samego czujnika, za którą ceni nas wielu naszych Klientów. FIBARO Smoke Sensor to perfekcyjny czujnik, który będzie wyznaczał trendy dla produktów konkurencji. To urządzenie, które łączy w sobie piękno i nowoczesną technologię w trosce o Twój dom i najbliższych.

11. Motion sensor

Wielobarwna źrenica LED FIBARO Motion Sensor poinformuje domowników o wykryciu ruchu oraz aktualnej temperaturze w pomieszczeniu. Dostosuj kolor oraz jego intensywność do własnych upodobań, a wchodząc do pomieszczenia w mgnieniu oka dowiesz się o aktualnej temperaturze w pomieszczeniu. Najbardziej zaawansowaną na świecie technologię ukryto pod nieskazitelnie białą i gładką obudową. Średnica tego bezprzewodowego czujnika ruchu nie przekracza 44 milimetrów. Gwarantujemy, pokochasz go od pierwszego wejrzenia! Charakterystyczną cechą FIBARO Motion Sensora jest wysoka precyzja detekcji, dzięki której nawet niewielki ruch nie umknie jego uwadze. Swobodnie możemy regulować czułość naszego czujnika, w zależności od sytuacji, potrzeb lub pomieszczania. Masz obawy, co dzieje się w domu podczas Twojej nieobecności? Gdy będziesz w pracy, bądź na służbowym wyjeździe FIBARO Motion Sensor, będzie miał oko na Twój dom i zadba o bezpieczeństwo Twoich najbliższych. Ponadto sensor monitoruje ile czasu przebywamy w konkretnym pomieszczeniu. Jeśli zostaniemy poinformowani, że dzieci zamiast uczyć się w swoim pokoju, spędzają czas w salonie przed telewizorem, możemy zdalnie odłączyć od niego zasilanie.

Zapraszamy
do zapoznania się
z naszą ofertą